Twój komfort - nasza pasja

Aktualności

OSTATKI-Najlepszy BAL KARNAWAŁOWY-WALENTYNKOWY 2018 - KARNAWAŁ pod Warszawą w Hotelu Willa Zagórze-sala weselna okolice Warszawy

Nie wiecie gdzie się wybrać na Bal Karnawałowy 2018, a chcielibyście spędzić ten wieczór w eleganckim hotelu pod Warszawą? Nie wiecie na którym balu będzie najlepsza zabawa oraz najwięcej ciekawych atrakcji? Nie wiecie gdzie będzie najlepsza zabawa karnawałowa w okolicach Warszawy? Hotel Willa Zagórze pod Warszawą zaprasza na niepowtarzalny BAL KARNAWAŁOWO-WALENTYNKOWY pod Warszawą do białego rana w Królewskiej sali weselnej. Walentynki w Hotelu Willa Zagórze koło Warszawy to propozycja spędzenia wspaniałej zabawy dla najbardziej wymagających Gości. Przygotowaliśmy niepowtarzalny wieczór pełen atrakcji i niespodzianek w klimacie WALENTYNEK oraz wyśmienitej zabawy do białego rana!

HOTEL WILLA ZAGÓRZE KOŁO WARSZAWY PREZENTUJE:

BAL KARNAWAŁOWO-WALENTYNKOWY 2018 TUŻ POD WARSZAWĄ

Zapraszamy na tą jedyną NOC WALENTYNKOWĄ w Hotelu Willa Zagórze koło Warszawy!
Wyjątkowy Bal Karnawałowy 2018 w stylu Walentynkowym tuż pod Warszawą

Tym razem podczas BALU KARNAWAŁOWEGO przeniesiemy się w walentynkowy klimat Hotelu Willa Zagórze pod Warszawą.

O oprawę muzyczną zadba ZESPÓŁ MUZYCZNY SKANDAL

Gwarantujemy najlepszy Bal Karnawałowy w okolicach Warszawy oraz zabawę do białego rana przy najlepszych hitach coverowych granych w 100% na żywo!

Walentynki w formie Balu Karnawałowego w Willi Zagórze pod Warszawą to nie tylko świetna zabawa, ale również mnóstwo atrakcji towarzyszących oraz wspaniałe, specjalnie przygotowane z tej okazji menu.

Nastrojowe dekoracje, pełne afrodyzjaków menu i wykonywane na żywo romantyczne przeboje - wprowadzą Was w magiczny, walentynkowy nastrój, a starannie dobrana mieszanka tanecznych hitów, przypomni wszystkim, iż karnawał trwa.

O zabawę na najwyższym poziomie zadba zespół muzyczny "SKANDAL", zaś nasi kucharze - podbiją Wasze serca, wyśmienitymi daniami!

Gwarantujemy noc pełną niezapomnianych wrażeń w wyjątkowym miejscu.

WILLA ZAGÓRZE ZAPRASZA SERDECZNIE WSZYSTKIE ZAKOCHANE PARY - I NIE TYLKO - NA PEŁNĄ WYŚMIENITEJ ZABAWY WALENTYNKOWEJ NOC KRANWAŁOWĄ

START 20:00

W CENIE ZAPROSZENIA ZAPEWNIAMY:

  • ·Gorące rytmy rozpalające zmysły i ciało- ZESPÓŁ MUZYCZNY SKANDAL
  • ·OPEN BAR- WINO I WÓDKA + wybrane drinki w barze
  • ·Pełne afrodyzjaków MIŁOSNE MENU specjalnie przygotowane na tę okazję
  • ·FOTO- BUDKA- Walentynkowo-Karnawałowe zdjęcia na pamiątkę
  • ·Walentynkowy TORT dla wszystkich Gości
  • ·NIESPODZIANKI i konkursy z NAGRODAMI
  • .Romantyczny wystrój sali

Cena zaproszenia:

190 zł / OSOBA

Informacje oraz rezerwacje:

Hotel Willa Zagórze koło Warszawy, 05-079 Okuniew, Zagórze 3

tel. 022 783 71 10 lub 600 804 404 kontakt@willazagorze.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kc, lecz  stanowi zaproszenie do zawarcia umowy. Organizator zachowuje pełne prawo modyfikacji ogłoszenia o wydarzeniu.

«wstecz

ZAUFALI NAM

partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy

profil Facebook