Twój komfort - nasza pasja

Wyjątkowe Sale Weselne w okolicy Warszawy

Hotel WILLA ZAGÓRZE znajduje się tuż pod Warszawą, już 30 minut od centrum Warszawy. Jest to jedno z najbardziej niezwykłych miejsc, które zwraca swoją uwagę eleganckimi wnętrzami w połączeniu z doskonałym menu oraz cichym i spokojnym otoczeniem. Całość tworzy niepowtarzalną atmosferę pozwalającą zrelaksować się i odpocząć od zgiełku miasta.

W skład obiektu wchodzą komfortowe sale bankietowe i weselne, restauracja codzienna oraz hotel. WILLA ZAGÓRZE została oddana w całości do użytku w styczniu 2011 roku, co dowodzi, iż jej wykończenie i wystrój jest nowoczesne i komfortowe. Obiekt częściowo działał już od czerwca 2009 roku organizując do tego czasu głównie duże imprezy firmowe oraz przyjęcia okolicznościowe.

Oferujemy Państwu między innymi:

* dogodną lokalizację (jedynie 26 km od centrum Warszawy),
* stylowe wnętrza,
* funkcjonalne sale bankietowe oraz konferencyjne,
* przywillowe ogrody,
* wygodny duży taras,
* ogromy teren wokół obiektu - 30000 m2,
* wykwintną kuchnię,
* obsługę na najwyższym poziomie,
* ekskluzywne i przestronne pokoje hotelowe.

 


SALA KRÓLEWSKA

W SALI KRÓLEWSKIEJ na przyjęciu zasiadanym możemy ugościć do 350 osób, a sprzyja temu możliwość dowolnego konfigurowania ustawienia stołów i krzeseł – sala nie posiada słupów, ani ścianek działowych. Sala ta została wykończona w sposób stylowy i elegancki. W tej jak i pozostałych salach możemy ustawić zarówno stoły prostokątne – biesiadne, kwadratowe jak i okrągłe. Ta, jak i wszystkie pozostałe sale bankietowe w Willi Zagórze, posiada ona własną, bardzo wydajną klimatyzację. Do dużych atutów tej sali weselnej zalicza się jej położenie na parterze obiektu oraz bezpośrednie wyjście na przestronny taras, gdzie Wasi Goście będą mogli odpocząć podczas tej jedynej nocy w Waszym życiu.

W celu dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub o złożenie zapytania za pomocą formularz.

Duża i przepiękna sala weselna pod Warszawą

 


SALA KOMINKOWA

W SALI KOMINKOWEJ podczas wesela jesteśmy w stanie przyjąć do 120 Gości. Ta sala weselna znajduje się w nowej części obiektu. Przeznaczona jest zarówno na imprezy, wesela, jak i konferencje, czy szkolenia. Dużym atutem tej sali jest eleganckie wykończenie oraz możliwość odtwarzania obrazu, na ekranie za pomocą projektora z dowolnej sali w WILLI ZAGÓRZE, co pozwala na zorganizowanie jednego przyjęcia w dwóch salach bez utraty kontaktu wzrokowego z tym, co się dzieje w inne sali WILLI ZAGÓRZE. Wszystkie sale wchodzące w skład obiektu są klimatyzowane. Do niewątpliwych atutów tej sali weselnej, zaliczyć można również jej usytuowanie na parterze obiektu oraz bezpośrednie wyjście na przestronny taras, gdzie Wasi Goście będą mogli odpocząć przy stolikach ogrodowych podczas tej jedynej nocy w Waszym życiu.

W celu dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub o złożenie zapytania za pomocą formularz.

Kameralna sala weselna koło Warszawy

Wesele pod Warszawą

ZAUFALI NAM

partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy

profil Facebook