Twój komfort - nasza pasja

Aktualności

WIGILIA FIRMOWA w hotelu pod Warszawą - Uroczysta kolacja wigilijna w Willi Zagórze okolice Warszawy

FIRMOWA WIGILIA POD WARSZAWĄ - Szukasz ciekawego miejsca lub hotelu na wigilię firmową pod Warszawą? Nie wiesz gdzie w okolicy Warszawy wybrać się na Wigilię ze znajomymi z firmy? Do którego hotelu lub restauracji pod Warszawą przyjechać na wigilię? Szukasz lokalu gdzie spotkać się ze swoimi pracownikami w okresie przedświątecznym? Wybierz jeden z pakietów wigilijnych i podziel się opłatkiem przy świątecznym stole w wyjątkowym miejscu, jakim jest Hotel Willa Zagórze koło Warszawy! Proponujemy organizację przyjęć wigilijnych przy choince i iskrzącym kominku. Gwarantujemy niepowtarzalną atmosferę, a na Państwa życzenie Święty Mikołaj wręczy Państwa Gościom świąteczne upominki.

Firmowa Wigilia pod Warszawą - Wigilia dla firmy koło Warszawy

Nadszedł już niezwykły czas Bożego Narodzenia, czas spotkań w gronie przyjaciół i współpracowników przy iskrzącym kominku, blasku świec i zapachu choinki.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych przyszłych Gości przygotowaliśmy ofertę na wigilię firmową w naszym hotelu tuż pod Warszawą. Mamy nadzieję, że ten wyjątkowy czas spędzony w Hotelu Willa Zagórze koło Warszawy pozostanie niezapomniany. Zatroszczymy się o to, aby nasi wszyscy Goście poczuli magię tych świąt. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją menu wigilijnego w wersji bezmięsnej i mięsnej.

Zachęcamy do współpracy firmy zainteresowane organizacją spotkania z okazji wigilii firmowej pod Warszawą. Hotel Willa Zagórze ma wieloletnie doświadczenie w organizacji świątecznych spotkań firmowych. Dopełnimy wszelkich starań, aby wszyscy nasi Goście byli zadowoleni. Zadbamy o smak tradycyjnej kuchni świątecznej. Z największa starannością zadbamy o wyjątkowy klimat wigilii firmowej, między innymi poprzez zapewnienie świątecznych dekorację sali restauracyjnej w której odbywać się będzie firmowa wigilia.

Rodzinna atmosfera naszego hotelu, stylowe wnętrza, pełen ciepła i życzliwości personel oraz świąteczne potrawy przygotowane według tradycyjnych receptur samego szefa kuchni sprawią, że chwile spędzone z nami będą wyjątkowe i na długo pozostaną w Państwa pamięci!

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę świąteczną. Proponujemy Państwu organizację świątecznych spotkań w jednej z naszych stylowych sal lub kompleksowy catering w Państwa firmie lub domu.

Przedstawiony poniżej zestaw menu inspirowany rodziinną kuchnią polską, stanowi jedynie propozycję, którą można zmieniać i dostosowywać do indywidulanych upodobań.

DJ, kasyno, kulig, ognisko z kiełbaskami i grzańcem...- My zorgnizujemy to wszystko dla Ciebie

Jesteśmy pewni, że Wigilia firmowa spędzona w naszym hotelu pod Warszawą, spełni Państwa oczekiwania i zostanie zapamiętana na długo przez wszystkich uczestników przyjęcia.

Firmy z okolic Warszawy potrzebują takich miejsc jak Hotel Willa Zagórze na świąteczne spotkania firmowe w okolicy Warszawy.

Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem telefonu: 
/22/ 783 71 10 e-mail:kontakt@willazagorze.pl

«wstecz

ZAUFALI NAM

partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy Konferencja Audi w hotelu pod Warszawą Logo Bank spółdzielczy w Mińsku Mazowieckim okolice Warszawy Logo Brian Tracy International - konferencja pod Warszawą Logo Business Centre Club - szkolenie pod Warszawą

profil Facebook