Twój komfort - nasza pasja

Aktualności

Pomysł na Romantyczne Zaręczyny w Hotelu Willa Zagórze koło Warszawy. Romantyczny pobyt w Hotelu koło Warszawy. Idealne miejsce na zaręczyny !!!

Nie wiesz jak zorganizować romantyczne zaręczyny…? Wyjątkowy i niezapomniany pobyt zaręczynowy w luksusowym Hotelu w okolicach Warszawy. Romantyczna kolacja w hotelowej restauracji, nocleg i butelka wina musującego w udekorowanym apartamencie.

Chcesz sprawić wyjątkowy prezent ukochanej w tym jednym, jedynym dniu – tak, aby zapamiętała go na całe życie? Nie wiesz który lokal w okolicach Warszawy wybrać na zaręczyny w romanycznej sceneri restauracji i  hotelu pod Warszawą?

Pomożemy Ci przygotować ten niepowtarzalny dzień – zadzwoń. Hotel Willa Zagórze pod Warszawą to elegancja i komfort na najwyższym poziomie.

Wasz idealny wieczór rozpocznie się kolacją przy świecach w wybranym miejscu - restauracja, sala bankietowa, lobby hotelowe przy kominku - tylko dla Was, stolik w apartamencie lub latem wśród w naszym parku, wśród alejek i drzew. Na specjalnie udekorowanym stoliku czekać będzie bukiet róż, a w tle słychać będzie romantyczną muzykę - a może nawet Waszą piosenkę…

Po romantycznej kolacji zaprosimy Was do pokoju udekorowanego płatkami róż oraz schłodzone wino musujące w apartamencie. Aromatyczna kąpiel w pianie i płatkach róż w łazience w blasku świec.

Gwarantujemy, że takie zaręczyny będą niezapomnianym przeżyciem.

Cena 549 zł

Cena zawiera:

  • Nocleg dla dwóch osób w apartamencie
  • Kolację przy świecach (do wyboru z karty menu Hotelu Willa Zagórze - dania na łączną kwotę 150 zł (ewentualna różnica rozliczana jako koszt dodatkowy)
  • Butelkę wina musującego w pokoju
  • Dekoracja apartamentu płatkami róż

Na specjalne życzenie istnieje możliwość zamówienia butelki czerwonego wina i bukietu kwiatów.

Narzeczeni otrzymują 5 zł rabatu od osoby na przyjęcie weselne w Hotelu Willa Zagórze.

*oferta nie łączy się z innymi ofertami promocyjnymi hotelu

«wstecz

ZAUFALI NAM

partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy Konferencja Audi w hotelu pod Warszawą Logo Bank spółdzielczy w Mińsku Mazowieckim okolice Warszawy Logo Brian Tracy International - konferencja pod Warszawą Logo Business Centre Club - szkolenie pod Warszawą

profil Facebook