Twój komfort - nasza pasja

Oferty Specjalne

IMPREZY PLENEROWE, PIKNIKI, IMPREZY FIRMOWE I RODZINNE W HOTELU WILLA ZAGÓRZE W OKOLICACH WARSZAWY

Szukasz odpowiedniego miejsca na piknik lub event w okolicach Warszawy? Zastanawiasz się gdzie zabrać pracowników na udaną imprezę integracyjną na świeżym powietrzu? Nie wiesz gdzie można z dala od zgiełku miasta, a zarazem w bliskiej odległości od Warszawy zorganizować spotkanie firmowe lub odpocząć w gronie znajomych?

Za oknami już lato !!!. Nadszedł czas pikników i imprez integracyjnych na świeżym powietrzu. Zapraszamy do Hotelu Willa Zagórze w pobliżu Warszawy. Obiekt położny, zaledwie 7 km od granic Warszawy, oferuje Państwu  pełen zakres usług związanych z konferencjami, szkoleniami, eventami oraz piknikami.  To doskonałe miejsce w pobliżu Warszawy na organizację tego typu imprez.

Jesteśmy przygotowani do realizowania najbardziej wymagających zadań stawianych nam przez naszych Gości. Nasze motto: „Twój komfort – nasza pasja” dowodzi, iż najbardziej jak to tylko możliwe przykładamy się do oferowanych nam zleceń i zadań przy wykorzystaniu tylko najwyższej jakości usług oraz światowych standardów obsługi klienta.

Piknik możemy dodatkowo urozmaicić zgodnie z Państwa oczekiwaniami i sugestiami, za sprawą:

  • występów zespołów muzycznych grających covery czy też muzykę dyskotekową,
  • znanych konferansjerów (aktorów, radiowców etc.),
  • DODATKOWE ATRAKCJE: dmuchane zabawki (zamki, zjeżdżalnie), bungee i euro-bungee, sztuczne ognie, zawody (mecze siatkówki, piłki nożnej, wyścigi rowerów górskich), byk rodeo, elektryczne samochody, czterokołowce, wesołe miasteczko, szczudlarze, strzelectwo, jazda konna etc.

«wstecz

ZAUFALI NAM

partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy Konferencja Audi w hotelu pod Warszawą Logo Bank spółdzielczy w Mińsku Mazowieckim okolice Warszawy Logo Brian Tracy International - konferencja pod Warszawą Logo Business Centre Club - szkolenie pod Warszawą

profil Facebook