Twój komfort - nasza pasja

KAMERALNY I WYJĄTKOWY HOTEL W OKOLICY WARSZAWY HOTEL POD WARSZAWĄ

Hotel WILLA ZAGÓRZE w okolicy Warszawy
Hotel w Zagórzu pod Warszawą
( 7 km od granic Warszawy)
05-079 Okuniew, Gmina Halinów
droga nr 637 miedzy Sulejówkiem, a Michałowem

recepcja: tel. +48 (0) 22 7837110, fax. +48 (0) 22 7837710
rezerwacje: tel. +48 (0) 22 7837110, 600804404,
rezerwacje mailowe: kontakt@willazagorze.pl

N: 52° 16' 26" E: 21° 20' 28"

Kameralny, zaciszny, luksusowy, wyjątkowy... HOTEL WILLA ZAGÓRZE TUŻ POD WARSZAWĄ

Hotel Okolice Warszawy, Hotel pod Warszawą, Wyjątkowy Hotel koło Warszawy

Hotel Willa Zagórze to obiekt konferencyjno-restauracyjno-bankietowy położony  w okolicy Warszawy (tylko 7 km od granic Warszawy), przy drodze krajowej nr 637 kierując się w stronę Węgrowa - zaraz koło miasta Sulejówek. Jest pierwszym w tej okolicy Warszawy obiektem tej klasy. Hotel Willa Zagórze wyznacza standardy jakości usług oferowanych w tego typu obiektach w tej części okolic Warszawy.

Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowo urządzone pokoje typu Standard, De Luxe, Studio oraz Apartamenty VIP o podwyższonym standardzie. Wszystkie pokoje w hotelu są luksusowo wyposażone, posiadają między innymi

  • minibary hotelowe,
  • Telewizję satelitarną,
  • bezpłatny i bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz sieci LAN,
  • klimatyzację oraz suszarkę w każdym pokoju,
  • a niektóre pokoje, wannę z hydromasażem.


Dogodne położenie hotelu - tuż pod Warszawą

eleganckie i stylowe wnętrza oraz pełen profesjonalizm naszej obsługi są dla naszych wszystkich Gości niewątpliwie gwarancją doznania jedynych w swoim rodzaju odczuć oraz atmosfery panującej w tym miejscu. Jesteśmy przygotowani do realizowania najbardziej wymagających zadań stawianych nam przez naszych Gości. Nasze motto: „Twój komfort – nasza pasja” dowodzi, iż najbardziej jak to tylko możliwe przykładamy się do oferowanych nam zleceń i zadań przy wykorzystaniu tylko najwyższej jakości usług oraz światowych standardów obsługi klienta w hotelarstwie i gastronomii.

Hotel Willa Zagórze pod Warszawą

Hotel Willa Zagórze pod Warszawą łączy w sobie dobry styl, nowoczesność i luksus. Jest to idealne miejsce do organizacji przyjęć okolicznościowych, wesel, spotkań biznesowych, konferencji, sympozjów, wystaw artystycznych, czy też wypoczynku z dala od zgiełku miasta, a zarazem w okolicach Warszawy. Restauracja, pokoje oraz sale konferencyjne i bankietowe stanowią o elegancji oraz subtelnym i dyskretnym uroku tego miejsca, co sprawia, że każdy może poczuć panującą tutaj wspaniałą atmosferę. Willa Zagórze to kameralny hotel koło Warszawy.

Hotel Willa Zagórze koło Warszawy to również idealny hotel na romantyczny pobyt we dwoje, czy też na biznesowy nocleg tuż pod Warszawą.


ZAUFALI NAM

partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy Konferencja Audi w hotelu pod Warszawą Logo Bank spółdzielczy w Mińsku Mazowieckim okolice Warszawy Logo Brian Tracy International - konferencja pod Warszawą Logo Business Centre Club - szkolenie pod Warszawą

profil Facebook