Twój komfort - nasza pasja

Oferta

Centrum konferencyjne Willa Zagórze ma łączną powierzchnię 800 m2. Na tej powierzchni zlokalizowane są 3 sale, Królewska, Kominkowa oraz sala Restauracyjna. Na wszystkich z tych sal istnieje możliwość odtwarzania obrazu i dźwięku z dowolnie wybranej sali w obiekcie Willa Zagórze. Wszystkie sale konferencyjne są aranżowane zgodnie z sugestiami organizatora. W zależności od potrzeb w sali mogą zostać udostępnione tablice i papier, flipchart, ekran, rzutnik na folię, projektor multimedialny, telewizor, magnetowid, nagłośnienie wraz z mikrofonami jak również komputery. W naszej ofercie znajduje się również serwis kawowy w różnych wariantach. Dla naszych klientów przygotowaliśmy zróżnicowane warianty przerw kawowych, odrębnych zarówno pod względem cenowym jak i asortymentowym. Świadczymy także pełną obsługę gastronomiczną spotkań, gdzie w zaciszu naszej restauracji można skosztować wykwintnych, serwowanych przez naszą kuchnię dań. Oferujemy obszerny zakres możliwości, od podstawowych pakietów posiłków po wykwintne bankiety.

To właśnie od Państwa upodobań zależy, to jak ma być skonstruowany pakiet konferencyjny. Mamy tutaj możliwość ustalenia indywidualnego pakietu idealnie dopasowanego do potrzeb naszych Gości (zimne przekąski, dania gorące, desery). Ponadto podczas trwania konferencji oferujemy nielimitowany serwis świeżo parzonej kawy, herbat smakowych, koreczków, ciasteczek, świeżych owoców, czy też drożdżówek.

ZIMOWA OFERTA KONFERENCYJNA

PAKIETY KONFERENCYJNE

PAKIET I

WYNAJEM SALI KONFERENCYJNEJ
LUNCH Z NAPOJAMI
PRZERWA KAWOWA JEDNORAZOWA
FLIPCHART
EKRAN
PROJEKTOR MULTIMEDIALNY
CENA 69 PLN/OS

PAKIET II

WYNAJEM SALI KONFERENCYJNEJ
LUNCH Z NAPOJAMI
PRZERWA KAWOWA CAŁODZIENNA
FLIPCHART
EKRAN
PROJEKTOR MULTIMEDIALNY
CENA 79 PLN/OS

Dodatkowe atrakcje do uroczystej kolacji:
DJ gratis przy zorganizowanej kolacji dla min. 40 osób
Atrakcja artystyczna gratis przy zorganizowanej kolacji dla min. 100 osób.
Do podanych cen należy doliczyć 8% lub 23% podatku vat.
Promocja obejmuje zapytania przesłane po 15.11.2016 r dotyczące konferencji odbywających się od 1.12.2016 do 22.12.2016 oraz od 2.01.2017 do 31.03.2017

Zaproponujemy również pomoc w wyborze atrakcji na część integracyjno - rozrywkową spotkania, dopasowując je jednocześnie do charakteru przyjęcia.

Zapoznaj się z naszą ofertą konferencyjną Sale konferencyjne okolice Warszawy

ZAUFALI NAM

partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy Konferencja Audi w hotelu pod Warszawą Logo Bank spółdzielczy w Mińsku Mazowieckim okolice Warszawy Logo Brian Tracy International - konferencja pod Warszawą Logo Business Centre Club - szkolenie pod Warszawą

profil Facebook