Twój komfort - nasza pasja

Niezapomniana KOMUNIA pod Warszawą - Komunia okolice Warszawy - Komunia koło Warszawy

Jesteś z Warszawy lub okolic Warszawy i zastanawiasz się gdzie zorganizować Komunię Świętą...? Idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty organizacji przyjęcia komunijnego Willi Zagórze. Uroczysta Komunia w Willi Zagórze pod Warszawą to niezapomniana zabawa dla całej rodziny z dala od zgiełku miasta, ale zarazem blisko Warszawy. Pierwsza Komunia Święta to wielkie wydarzenie zarówno dla dziecka, jak i jego rodziny. Białe Przyjęcia Komunijne organizujemy ze szczególną dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal.

Na przyjęcie z okazji pierwszej Komunii Świętej w Willi Zagórze koło Warszawy oferujemy Państwu urzekające sale oraz namioty gastronomicze dla chcących zorganizować przyjęcie z okazji Komunii Świętej w planerze tuż pod Warszawą.

Willa Zagórze znajduje się tylko kilka kilometrów od granic Warszawy i to właśnie tutaj, pod Warszawą znajdują się idealne na tę okazję sale restauracyjne, w których ugościć możemy Państwa Gości.

Podczas przyjęcia Komunijnego zapewnimy wspaniałą ucztę, a najmłodszym uczestnikom zagwarantujemy szeroki wachlarz najróżniejszych atrakcji, począwszy od animatorów prowadzących gry i zabawy, placu zabaw, zamku do skakania, trampoliny, a kończąc na bufetach ze słodkościami i czekoladowymi fontannami, aż po watę cukrową, czy popcorn.

Animacje na komunie w plenerze koło WarszawyAnimatorzy na komuniach koło Warszawy

Zapraszamy do nas na eleganckie przyjęcie z wyśmienitą kuchnią i możliwością skorzystania z licznych atrakcji dla małych i dużych uczestników. A to wszystko w bliskiej okolicy Warszawy. Sielskie otoczenie sprzyja relaksowi i zabawie w gronie najbliższych. Doskonała lokalizacja zapewnia dogodny dojazd z okolicznych podwarszawskich miejscowości, takich jak Mińsk Mazowiecki, Sulejówek, Halinów, Wiązowna, Stanisławów, Otwock, czy Józefów, ale również i z Warszawy - szczególnie z takich dzielnic jak Stara Miłosna, Wesoła, Rembertów, Wawer, Anin, Marysin, Gocław, Grochów, Praga Południe, Siekierki

Przyjęciem z okazji Komunii Świętej dziecka zajmuje się specjalnie oddelegowany koordynator. Zapewniamy również fachową i pomocną obsługę kelnerską oraz obsługę kuchenną.

W standardzie oferty Willi Zagórze, podczas przyjęcia rodzinnego z okazji Komunii Świętej, nasz profesjonalny animator poprowadzi zabawy dla najmłodszych.

Menu jest przygotowywane indywidualnie według upodobań naszych Gości.

Zorganizuj dziecku Komunię pod Warszawą - idealne przyjęcie, wspaniałe wspomnienia.

Cieszy nas duże zainteresowanie ofertą organizacji Przyjęcia z Okazji I Komunii Świętej i w związku z tym prosimy o dokonywanie i potwierdzanie rezerwacji możliwie jak najszybciej.

Szczegóły, informacje i rezerwacje pod tel. 600804404

Komunia pod Warszawą, Komunia okolice Warszawy, Komunia blisko Warszawy, Komunia Warszawa i okolice, przyjęcie po komunii w Warszawie i okolicach

ZAUFALI NAM

partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy Konferencja Audi w hotelu pod Warszawą Logo Bank spółdzielczy w Mińsku Mazowieckim okolice Warszawy Logo Brian Tracy International - konferencja pod Warszawą Logo Business Centre Club - szkolenie pod Warszawą

profil Facebook