Twój komfort - nasza pasja

Przykładowe realizacje:

Przyjęcie weselne w dużej sali weselnej:

Zadajesz sobie pytanie jak może wyglądać twoje wesele, twoje spotknie okolicznościowe, twoje spotkanie firmowe, twój catering lub twoja konferencja lub szkolenie? Przedstawiamy przygładowe realizacje z przyjęć okolicznościowych oraz realizacji cateringowych.

Sala Weselna okolice Warszawy, wesele pod Warszawą, sale weselne koło Warszawy, Wesele koło WarszawyPrzykładowe przyjęcie weselne w dużej sali weselnej. W przyjęciu weselnym uczestniczyło ponad 300 zaproszonych Gości. Przy takiej ilości Gości rekomendujemy biesiadne ustawienie stołów. Zrealizowaliśmy dodatkowe zamówienia takie jak stół szklachecki, stół myśliwski, stół rybny, stół słodki z fontannami czekoladowymi oraz deska szlachcica z pieczonym w całości prosiakiem. Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją.


Realizacja usługi cateringowej podczas przyjęcia w Sielsko Anielsko - catering na wesele w stodole koło Warszawy:

Nie masz pojecia jak znaleźć odpowiednią firmę, która jest w stanie zapenić catering na wesele na najwyższym? Szukasz firym cateringowej, która jest w stanie zapewnić usługi cateringowe podczas przyjęcia weselnego w stodole lub innym wskazanym miejscu na najwyższym poziomie? Przedstawiamy realizację z przyjęcia weselnego w formie cateringu w stodole koło Warszawy.

Catering na wesele w stodole Sielsko Anielsko, Rustykalne wesele koło WarszawyPrzykładowa realizacja usługi cateringowej przyjęcia weselnego w stodole Sielsko Anielskoj. W przyjęciu weselnym uczestniczyło blisko 100 zaproszonych Gości. Zgodnie z ustaleniami z organizatorami zrealizowaliśmy usługę cateringu weselnego w formie bufetowej z daniami ciepłymi serwowanymi. Usługa polegała na dostarczeniu i wyserwowaniu posiłków w postaci przekąsek zimnych, dań ciepłych, deserów, toru weselnego oraz napojów zimnych i ciepłych. Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją.


Bal Sylwestrowy pod Warszawą - Jedyny taki Bal Sylwestrowy koło Warszawy:

Zastanawiasz się gdzie wybrać się na Bal Sylwestrowy pod Warszawą? Szukasz Balu Sylwestrowego, gdzie będzie najlepsza zabawa sylwestrowa koło Warszawy? Nie wiesz którą ofertę Balu Sylwestrowego koło Warszawy wybrać? Pytasz, który Sylwester pod Warszawą będzie najlepszy?

Bal Sylwestrowy okolice Warszawy, Sylwester koło Warszawą-Bal Sylwestrowy pod Warszawą - w Willi Zagórze to wspaniała zabawa do białego rana wyśmienita kuchnia, wyborne wino, wysokogatunkowe alkohole premium bez limitu oraz profesjonalna obsługa. Każdy Bal Sylwestrowy organizowany był dla około 200 Gości. Zachęcamy do zapoznania się z fotoleracją z Balu Sylwestrowego.


ZAUFALI NAM

partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy Konferencja Audi w hotelu pod Warszawą Logo Bank spółdzielczy w Mińsku Mazowieckim okolice Warszawy Logo Brian Tracy International - konferencja pod Warszawą Logo Business Centre Club - szkolenie pod Warszawą

profil Facebook