Twój komfort - nasza pasja

Strefa Relaksu - basen zewnętrzny pod Warszawą

Basen zewnętrzny tuż pod Warszawą

STREFA RELAKSU TO BASEN ZEWNĘTRZNY, SAUNA i BALIA OGRODOWA

MAMY PRZYJEMNOŚĆ ZAPREZENTOWAĆ PAŃSTWU NAJNOWSZĄ OFERTĘ HOTELU WILLA ZAGÓRZE

Strefa Relaksu z basenem zewnętrznym tuż pod WarszawąStrefa Relaksu w Willi Zagórze oferuje naszym Gościom odkryty basen z podgrzewaną wodą, suchą saunę, balię ogrodową z wodą podgrzewaną piecem opalanym drewnem oraz mobilny taras ze stolikami, leżakami, balijskimi bujawkami i hamakami. W naszej Strefie Relaksu oddalonej zaledwie kilka kilometrów od Warszawy odnaleźć można ciszę i spokój wśród drzew. Przebijający się nieustanni śpiew ptaków wśród szumu drzew sprzyja odpoczynkowi i relaksowaniu się podczas pobytu w Hotelu Willa Zagórze koło Warszawy. Wizyta w naszej Strefie Relaksu to możliwość skorzystania między innymi z odkrytego basenu z podgrzewaną wodą, suchej sauny lub balii ogrodowej z ciepłą wodą podgrzewaną za pomocą pieca opalanego drewnem. Wizyta w naszej strefie z zewnętrznym basenem odkrytym koło Warszawy pozwoli naszym Gościom wyeliminować skutki przemęczenia, a ruska bania oraz sauna zapewnią relaksację w lesie z dala od zgiełku miasta.

 

Basen zewnętrzy koło Warszawy, basen odkryty w hotelu koło WarszawyPosiadamy kilka pakietów do dyspozycji. Zachęcamy do złożenia zapytania ofertowego w celu zaprezentowania oferty. Polecamy między innymi, pobyt z noclegiem oraz Strefą Relaksu, pobyt dzienny z basenem zewnętrznym w Strefie Relaksu, romantyczny pobyt z okazji rocznicy ślubu, pobyt z okazji zaręczyn, ofertę organizacji przyjęcia okolicznościowego, wieczoru panieńskiego nad basenem, organizacji baby shower lub po prostu spotkania firmowego nad basenem.

Podczas pobytu w naszej Strefie Relaksu oferujemy również możliwość skorzystania z wyśmienitej kuchni, orzeźwiających napoi bezalkoholowych i alkoholowych, czy pysznych deserów. Sauna, balia ogrodowa, jak i basen zewnętrzny w Willi Zagórze koło Warszawy dostępne są od początku czerwca.

Nasza Strefa Relaksu tuż pod Warszawą zaprasza, szczególnie teraz!

Basen zewnętrzny w Willi Zagórze koło Warszawy Strefa Relaku pod WasztawąJeżeli szukasz  idealnego miejsca, aby odpocząć wraz z rodziną lub przyjaciółmi? Pragniesz zrelaksować się nad basenem w zaciszu leśnych klimatów tuż pod Warszawą? Poszukujesz miejsca gdzie spędzisz spokojny dzień na basenie z orzeźwiającą lemoniadą wraz z nowoczesnymi smakami naszej kuchni? Zastanawiasz się gdzie spędzić słoneczne wakacyjne popołudnie?

Strefa relaksu  w całości (basen, sauna i balia ogrodowa) została stworzona z myślą, o osobach, którym brakuje odpoczynku oraz relaksu. Jest to miejsce z gdzie dostępny dla naszych Gości jest basen, sauna oraz balia ogrodowa. Podczas pobytu w naszej Strefie Relaksu oferujemy naszym Gociom również wyśmienitą kuchnię.

Serdecznie zapraszamy do dokonywania rezerwacji, pod numerem telefonu: 22 783-71-10, 600-804-404 lub e-mailowo: kontakt@willazagorze.pl

Strefa Relaksu z basenem w hotelu koło WarszawyStrefa relaksu, basen, sauna bania ogrodowa w hotelu koło Warszawy

GALERIA - STREFA RELAKSU


CENNIK ATRAKCJI DODATKOWYCH DOSTĘPNYCH W HOTELU

Rowery

Wynajem roweru na 1 godzinę

15 zł

Wynajem roweru na 12 godzin

30 zł

Wynajem roweru na 24 godziny

50 zł

Wynajem rowerów dla Gości Willi Zagórze

Gratis

Bilard

Wynajem stołu do bilarda  na 1 godzinę

15 zł

Wynajem stołu do bilarda na 2 godziny

25 zł

Wynajem stołu do bilarda na 4 godziny

40 zł

Każda kolejna godzina wynajmu stołu do bilarda

10 zł

Wynajem stołu do bilarda dla Gości Willi Zagórze

Gratis

* ceny zawierają podatek VAT
* regulamin wynajmu rowerów dostępny jest w recepcji Willi Zagórze
* instrukcje dotyczące gry w bilard dostępne są w recepcji Willi Zagórze
* podane ceny nie dotyczą grup zorganizowanych

ZAUFALI NAM

partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy Konferencja Audi w hotelu pod Warszawą Logo Bank spółdzielczy w Mińsku Mazowieckim okolice Warszawy Logo Brian Tracy International - konferencja pod Warszawą Logo Business Centre Club - szkolenie pod Warszawą

profil Facebook