Twój komfort - nasza pasja

Wyjątkowe Sale Weselne koło Warszawy, Wesela Warszawa i okolice

SALE WESELNE POD WARSZAWĄ - NIEZAPOMNIANE WESELA KOŁO WARSZAWY

Hotel WILLA ZAGÓRZE to również piękne sale weselne koło Warszawy, tylko 30 minut od centrum Warszawy. Jest to jedno z najbardziej niezwykłych miejsc, które zwraca swoją uwagę eleganckimi salami weselnymi w połączeniu z doskonałym menu oraz cichym i spokojnym otoczeniem tuż koło Warszawy. Hotel Willa Zagórze to zarówno sale weselne koło Warszawy, jak i cała otoczka tworząca jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną atmosferę pozwalającą zrelaksować się i odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku Warszawy.

W skład obiektu wchodzą restauracja będąca do dyspozycji Gości indywidualnych, hotel oraz komfortowe bankietowwe sale weselne koło Warszawy. WILLA ZAGÓRZE została oddana w całości do użytku w 2011 roku, co dowodzi, iż jej wykończenie i wystrój są w dalszym ciągu nowoczesne, a układ samych sal weselnych pozwala na komfortowe zorganizowanie każdego przyjęcia weselnego blisko Warszawy. Obiekt działał częściowo już od 2009 roku organizując do tego czasu głównie duże imprezy firmowe oraz przyjęcia weselne stacjonarnie oraz w formie cateringu w Warszawie i okolicach. Doświadczenie zdobyte przez wiele lat świadczenia usług dowodzi pełnego profesjonalizmu podczaś organizacji każdego nawet najbardziej wymagającego wesela w w tej i każdej innej sali weselnej koło Warszawy.

Oferujemy Państwu między innymi:

* stylowe wnętrza,
* funkcjonalne sale weselne koło Warszawy,
* wykwintną kuchnię,
* obsługę na najwyższym poziomie,
* ekskluzywne i przestronne pokoje hotelowe.
* przywillowe ogrody,
* ogromy taras wśród drzew i krzewów,
* ogromy teren wokół obiektu - 30000 m2,
* dogodną lokalizację (jedynie 26 km od centrum Warszawy),

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ LAST MINUTE* ORAZ WIELKĄ PROMOCJĄ WESELNĄ NA 2021 ROK

W celu uzyskania szczegółowych informacji wraz z ostatnimi terminami weselnymi prosimy o kontakt mailowy na kontakt@willazagorze.pl lub telefoniczny bezpośrednio z koordynatorem pod nr.tel 600 804 404

 

 


SALA KRÓLEWSKA - DUŻA SALA WESELNA KOŁO WARSZAWY

W DUŻEJ SALI WESELENEJ - KRÓLEWSKIEJ podczas przyjęcia weselnego w formie zasiadanej możemy ugościć do 350 osób. Sprzyja temu możliwość dowolnego konfigurowania układu stołów i krzeseł – duża sala weselna nie posiada słupów, ani ścianek działowych. To własnie ta sala wesela została wykończona w sposób stylowy i elegancki. W tej jak i pozostałych salach możemy ustawić zarówno stoły prostokątne – biesiadne jak i okrągłe. Ta, jak i wszystkie pozostałe sale weselne w Willi Zagórze pod Warszawą, posiada, bardzo wydajną klimatyzację. Do dużych atutów tej sali weselnej zalicza się jej położenie na parterze obiektu oraz bezpośrednie wyjście na przestronny taras, gdzie wszyscy Goście będą mogli odpocząć podczas najcudowniejszej nocy weslenej w Waszym życiu.

W celu dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub złożenie zapytania za pomocą formularz.
Ogólna oferta weselna znajduje się tutaj Wesele pod Warszawą

Duża i przepiękna sala weselna pod Warszawą

Przejdź do galerii:
SALE WESELNE POD WARSZAWĄ I SALE WESELNE KOŁO WARSZAWY I WESELA KOŁO WARSZAWY I WESELE KOŁO WARSZAWY


SALA KOMINKOWA - MAŁA SALA WESELNA KOŁO WARSZAWY

W MAŁEJ SALI WESELNEJ - KOMINKOWEJ koło Warszawy podczas oranizacji wesela jesteśmy w stanie ugościć do 120 osób. To ta sala weselna koło Warszawy znajduje się w nowej części hotelu. Sala ta przeznaczona jest zarówno na imprezy, wesela, jak i konferencje, czy szkolenia. Niewątpliwym atutem tej sali weselnej są eleganckie wykończenie oraz możliwość odtwarzania obrazu na ekranie za pomocą projektora z dowolnej innej sali weselnej w WILLI ZAGÓRZE koło Warszawy, co tym samym pozwala na zorganizowanie jednego przyjęcia weselnego w dwóch oddzielnych salach bankietowych bez utraty kontaktu wzrokowego z tym, co dzieje się w inne sali w WILLI ZAGÓRZE pod Warszawą. Każda sala weselna wchodząca w skład obiektu jest klimatyzowana. Do niewątpliwych atutów tej właśnie małej sali weselnej, zaliczyć można również położenie na parterze hotelu oraz bezpośrednie wyjście na przestronny taras, otoczony bogatą i zadbaną zielenią. To tutaj wszyscy Goście będą mieli możliwość odpocząć przy stolikach ogrodowych podczas przyjęcia weselnego.

W celu dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub o złożenie zapytania za pomocą formularz.
Ogólna oferta weselna znajduje się tutaj Wesele pod Warszawą

Kameralna sala weselna koło Warszawy

Przejdź do galerii:
SALE WESELNE POD WARSZAWĄ I SALE WESELNE KOŁO WARSZAWY I WESELA KOŁO WARSZAWY I WESELE KOŁO WARSZAWY

ZAUFALI NAM

partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy Konferencja Audi w hotelu pod Warszawą Logo Bank spółdzielczy w Mińsku Mazowieckim okolice Warszawy Logo Brian Tracy International - konferencja pod Warszawą Logo Business Centre Club - szkolenie pod Warszawą

profil Facebook