Twój komfort - nasza pasja

Oferty Specjalne

Studniówka 2017… Przyjmujemy zapisy na BAL STUDNIÓWKOWY koło Warszawy. Oferta Studniówkowa Hotelu Willa Zagórze w okolicach Warszawy, bal maturalny w prestiżowym miejscu

Oferta na Studniówkę 2017 w okolicy Warszawy. Ostatnie wolne terminy na studniówkę 2017. Zorganizuj Bal Studniówkowy w Willi Zagórze - jedyne takie sale balowe w niewielkiej odległości od Warszawy. Twój BAL MATURALNY w przystępnej cenie, a zarazem w doskonałej lokalizacji dla szkół z Warszawy i okolic - Sulejówka i Mińska Mazowieckiego. Organizujemy bale maturalne nawet do 350 osób.

Gdzie można zorganizować BAL STUDNIÓWKOWY? Który lokal jest najlepszy na STUDNIÓWKĘ? W którym miejscu zorganizować BAL STUDNIÓWKOWY?
Tylko w Willi Zagórze koło Warszawy!!!

Nasze eleganckie wnętrza, profesjonalna obsługa oraz wyjątkowa atmosfera sprawią, że ten pierwszy bal będzie niezapomnianym przeżyciem dla każdego przyszłego maturzysty.
Hotel Willa Zagórze pod Warszawą już kolejny rok organizuje BALE MATURALNE z pełnym sukcesem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą organizacji przyjęcia studniówkowego i odwiedzenia naszego lokalu.

Oferujemy państwu między innymi:

  • Dogodną lokalizację(jedynie 7 km od granic Warszawy)
  • Stylowe wnętrza
  • Funkcjonalne sale bankietowe do 350 osób
  • Przywillowe ogrody
  • Wygodny duży taras
  • Ogromny teren wokół obiektu – 30000m2
  • Wykwintną kuchnię
  • Dyskretną ochronę
  • Obsługę na najwyższym poziomie
  • Ekskluzywne pokoje hotelowe

Na poczet imprezy zapewniamy salę bankietową , obsługę kelnerską, toalety, parking na terenie obiektu, dyskretną ochronę oraz dekorację sali.

Hotel Willa Zagórze powstał z myślą o organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych, a w tym również wystawnych bankietów studniówkowych. Elegancki wystrój wnętrz oraz niemałe doświadczenie gastronomiczne oraz organizacyjne przyczyniają się, iż jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom każdego klienta.

Od początku istnienia Willi Zagórze wszystkie imprezy charakteryzują się nadzwyczaj udaną i bezpieczną zabawą

Zapytania dotyczące Oferty studniówkowej 2017 w Willi Zagórze prosimy kierować na adres mailowy

kontakt@willazagorze.pl

lub telefonicznie 600804404

W przypadku chęci umówienia się na spotkanie celem zaprezentowania pełnej oferty oraz wyjaśnienia wszelkich niejasności prosimy o wcześniejszy kontakt z recepcją hotelu

600804404

Sala Kominkowa Studniówka 2016 Studniówka 2016 Sala Królewska
Studniówka 2016 Sala Królewska

REZERWACJA «wstecz

ZAUFALI NAM

partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy

profil Facebook