Twój komfort - nasza pasja

Restauracja pod Warszawą - Kameralna restauracja blisko Warszawy - Restauracja koło Warszawy- Restauracja Warszawa i okolice

Willa Zagórze - restauracja blisko Warszawy!

Tradycyjna Restauracja okolice Warszawy, restauracja niedaleko WarszawyWilla Zagórze to również najlepsza restauracja pod Warszawą. To restauracja koło Warszawy, która położona jest na granicy malowniczego Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Jest to jedno z najbardziej niezwykłych miejsc, które zwraca swoją uwagę eleganckimi wnętrzami w połączeniu z doskonałym menu oraz cichym i spokojnym otoczeniem. Willa Zagórze to restauracja blisko Warszawy tworząca całość wraz z zielonym ogrodem i wszechobecnym śpiewem ptaków tworząca niepowtarzalną atmosferę pozwalającą zrelaksować się i odpocząć od zgiełku miasta.

Restauracja okolice Warszawy, Restauracja blisko Warszawy, Sulejówek, Halinów Restauracja koło WarszawyU nas możecie Państwo zachwycać się nie tylko wyjątkową atmosferą, ale także wyśmienitymi daniami łączącymi tradycję z nowoczesnością. Nasza restauracja tuż pod Warszawą, poprzez pyszne jedzenie, daje Państwu możliwość udania się w niepowtarzalną podróż kulinarną, co nieodzownie związane jest również z udanym pobytem.

Wyjątkowa restauracja pod Warszawą to nastrój, przyjazne wnętrza oraz romantyczny klimat który sprawia, że każda chwila będzie radosną i niezwykłą, a każdy z Gości naszej restauracji poczuje się tu wyjątkowo. Nasz Szef Kuchni sprawi, że każda potrawa będzie niezapomnianym przeżyciem dla podniebienia. Niepowtarzalna atmosfera, stylowe wnętrza i pyszne dania serwowane w naszej restauracji sprawią, że każda uczta zapadnie w pamięci na długi czas.

Willa Zagórze - Restauracja pod Warszawą, Romantyczna kolacja, kolacja biznesowa pod Warszawą, restauracja okolice WarszawyWilla Zagórze - restauracja w okolicach Warszawy jest znakomitym miejscem na zorganizowanie romantycznej kolacji przy świecach, jak rónież spotkania biznesowego przy lunchu lub kolacji. Dołożymy wszelkich starań, aby każda chwila spędzona w Restauracji Willi Zagórze była dla naszych Gości jedynym w sowim rodzaju i niepowtarzalnym przeżyciem. Jeśli więc będą Państwo odwiedzali takie miejscowości jak Sulejówek, Halinów, Warszawa Wesoła, Warszawa Stara Miłosna lub Wołomin, czy Kobyłka to zapraszamy do odwiedzenia chociaż na chwilę naszej restauracji blisko Warszawy i spróbowania specjałów Szefa Kuchni.

Poznaj również naszą ofertę hotelową - Hotel Okolice Warszawy

Bar, Restauracja pod Warszawą, Kolacje firmowe i eventy koło Warszawy, restauracja okolice Warszawy, Restauracja koło WarszawyWilla Zagórze - restauracja koło Warszawy to ekskluzywne wnętrza w których możecie Państwo zorganizować eleganckie kolacje firmowe, a nasza zaciszna restauracja i panująca w niej atmosfera sprawi, że każde spotkanie firmowe będzie szczególne i niezapomniane.

Willa Zagórze - Restauracja pod Warszawą to również doskonałe miejsce do organizacji przyjęć okolicznościowych. Piękne wnętrza, profesjonalna obsługa i wykwintna kuchnia sprawią, że każde przyjęcie nabierze tu szczególnego charakteru i długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Restauracja pod Warszawą, restauracja niedalego Stara Miłosna, Zagórze, Okuniew, Wiązowna, Restauracja Warszawa i okoliceTo właśnie w tej restauracji pod Warszawą można zorganizować wyjątkowe przyjęcie weselne w sali weselnej lub w malowniczym ogrodzie. przyjęcie z okazji chrztu, czy komunii świętej, przyjęcie imieninowe, urodzinowe, czy rocznicowe. Restauracja w Willi Zagórze to również doskonała kuchnia polska i europejska, która z największą przyjemnością przygotuje dla każdego Gościa pyszny lunch biznesowy, obiad dla kontrahentów, posiłek podczas spotkania biznesowego w przytulnych wnętrzach z muzyką w tle lub w formie cateringu w dowolnym miejscu w okolicach Warszawy.

Restauracja w Willi Zagórze przygotowywała również coś dla najmłodszych, ale zarazem dla najbardziej wymagających Gości. Specjalnie skomponowane menu bazuje na świeżych i naturalnych produktach podane w ciekawy sposób, bez wątpienia zachęci Państwa pociechy.

Restauracja koło Warszawy, świetna restauracja na romantyczą kolację pod Warszawą, Restauracja pod Warszawą, Restauracja SulejówekNiemal w każdy weekendy przygotowujemy dla najmłodszych mnóstwo atrakcji towarzyszących - dmuchany zamek do skakania, trampolinę, plac zabawa, animacje prowadzone przez naszych animatorów.

Restauracja w Willi Zagórze koło Warszawy pozostaje do Państwa dyspozycji przez cały tydzień od 8:00 do 22:00

 

W celu wcześniejszego zarezerwowania stolika prosimy o kontakt z recepcją hotelu 22 7837110

Restauracja pod Warszawą, restauracja koło Warszawy, Restauracja okolice Warszawy Sulejówek i okolice

Restauracja pod Warszawą, Restauracja koło Warszawy, Restauracja blisko Warszawy, Restauracja niedalego Warszawy, Restauracja okolice Warszawy, Restauracja Warszawa i okolice. Tel. 227837110

Przejdż do GALERII

ZAUFALI NAM

partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy Konferencja Audi w hotelu pod Warszawą Logo Bank spółdzielczy w Mińsku Mazowieckim okolice Warszawy Logo Brian Tracy International - konferencja pod Warszawą Logo Business Centre Club - szkolenie pod Warszawą

profil Facebook