Twój komfort - nasza pasja

Aktualności

Akcja #DawkaEnergii - ciepły posiłek dla personelu medycznego w Warszawie i okolicach

Startujemy z akcją #DawkaEnergii - ciepły posiłek dla personelu medycznego. Nieustannie słyszymy w mediach o ludziach, którzy z wielkim sercem i zaangażowaniem walczą z całych sił o nasze zdrowie. W obecnym okresie praca całego personelu medycznego, wolontariuszy i wszystkich aktywnie wspierających instytucje zmagające się w walce o nasze zdrowie, w szczególności pokazuje nam stopień Ich wielkiego poświęcenia. Chcemy wspomóc personel medyczny dostarczając Im ciepły posiłek zapewniający solidną dawkę energii. Dla naszego zespołu „Willi Zagórze” bieżąca sytuacja również stanowi nie lada wyzwanie. Organizując akcję chcemy również zapewnić pracę dla naszego niespełna 25-osobowego teamu. Pierwsze posiłki rozwieziemy w środę Jeśli wiecie o szpitalach, które wspólnie możemy wspomóc - napiszcie do nas. Szczegóły na poniższej stronie. ⬇️⬇️⬇️ https://zrzutka.pl/32g8xu Podaj dalej, udostępnij

Opis zrzutki

Dzięki Waszej pomocy dostarczymy ciepłe posiłki dla służby medycznej, przed którą obecnie  stoi ogromne wyzwanie, jakim jest walka z wirusem.

Szczegóły akcji

Każdego dnia przekażemy do placówek, w których lekarze i pielęgniarki zmagają się z koronawirusem posiłek składający się z zupy oraz drugiego dania. Dostarczenie takiego posiłku umożliwi personelowi medycznemu dalszą walkę i zaangażowanie w pomoc, która potrzebna jest bezustannie.

My ze swojej strony codziennie dostarczać będziemy 8 zestawów obiadowych. Liczymy na wsparcie z Państwa strony. Mamy nadzieję, że wesprą Państwo naszą inicjatywę i razem będziemy w stanie rozszerzyć wspólną pomoc na większą skalę.

Wpłaty, które wpłyną do godziny 16:00 zostaną podzielone przez wartość zestawu obiadowego, która wynosi 22 zł. W ramach dokonanych przez Państwa wpłat przekażemy dla personelu medycznego ciepłe danie dnia, składające się z zupy oraz domowego dania głównego.

Każdego dnia poinformujemy Państwa o ilości dostarczonych posiłków do danej placówki.

Wpłacając nawet niewielką kwotę przyczynisz się do wsparcia dla medyków oraz dla nas.

Pragniemy aby nasza pomoc dotarła do możliwie jak największej ilości osób, dlatego jeśli znają Państwo instytucję, której potrzebne jest wsparcie prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 600-200-138 lub kontakt mailowy: catering@willazagorze.pl

Kilka informacji o nas

Dięki Waszej pomocy dostarczymy ciepłe posiłki dla służby medycznej, przed którą obecnie  stoi ogromne wyzwanie, jakim jest walka z wirusem.

"Willa Zagórze" od ponad 10 lat łączy w sobie: Hotel, Restaurację oraz Catering. Do naszego zespołu należą osoby pełne pasji i zaangażowania w pracę. Każdego dnia dostarczamy obiady do wielu placówek, dlatego też chcemy wesprzeć służby medyczne w tym trudnym dla wszystkich okresie.

Więcej również na:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=10159447644008572&id=345299268571&__cft__[0]=AZXwaOJ51Ul36KPGp2yUdqG5WRMh8V7WOQh2uNuoJszAGwsAorTs7jyqu7MyARCkFj3Of7aKkgRKmLgF3tC0c_7IuoXd1HFYJ9FdPbgnir5O7Hq0SJsYDtZ3BpT6RaMuYr8&__tn__=-UK-R

«wstecz

ZAUFALI NAM

partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy Konferencja Audi w hotelu pod Warszawą Logo Bank spółdzielczy w Mińsku Mazowieckim okolice Warszawy Logo Brian Tracy International - konferencja pod Warszawą Logo Business Centre Club - szkolenie pod Warszawą

profil Facebook