Twój komfort - nasza pasja

Oferty Specjalne

DZIEŃ KOBIET w Willi Zagórze pod Warszawą. BRUNCH "JESZ ILE CHCESZ" z okazji Dnia Kobiet 4.03.2018r, okolice Warszawy

8 marca - Dzień Kobiet - najlepszy prezent dla kobiety... Zadajesz sobie pytanie, gdzie spędzić Dzień Kobiet? Do której restauracji zabrać swoją wybraną kobietę? Dzień Kobiet w Restauracji Willa Zagórze to doskonała propozycja spędzenia tego czasu z przyjaciółką, zoną lub mamą, to po prostu czas dla każdej kobiety. Restauracja Willa Zagórze pod Warszawą przygotowała dla Państwa niezwykłe wydarzenie z okazji Dnia Kobiet. Zapraszamy na Niedzielny Brunch Rodzinny z występem Marcina Danica. Wszystkich Państwa zapraszamy do odwiedzenia naszego lokalu w tym dniu.

Serdecznie zapraszamy na uroczysty brunch z okazji Święta Kobiet, który odbędzie się w dniu 04.03.2018r., w godzinach 13.00-17.00. Proponujemy Państwu spędzenie tego czasu w Willi Zagórze pod Warszawą. Z myślą o Paniach i Ich rodzinach oraz przygotowaliśmy propozycję Dnia Kobiet z Marcinem Dańcem w Willi Zagórze koło Warszawy wraz z Niedzielnym Brunchem Rodzinnym "Jesz ile chcesz". Dzień Kobiet w Restauracji Willa Zagórze to specjalnie przygotowana oferta w terminie 4.03.2018. Lokalizacja Restauracji Willa Zagórze w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta, ale zarazem w niedużej odległości od Warszawy umożliwia odprężenie się i oderwanie od codzienności.

MARCIN DANIEC ikona polskiego kabaretu - już
4 marca 2018r godzina 15.30 w Willi Zagórze koło Warszawy

Bilety VIP wejście od godziny 13.00
Brunch w godzinach 13.00-15.00 - Przekąski zimne oraz dania gorące podane w bufecie, inspirowane są kuchnią międzynarodową i tradycyjną kuchnią polską. Napoje dodatkowo płatne.

Miejsca siedzące przy okrągłych stolikach.

Bilety Standard wejście od godziny 15.00 miejsca siedzące w ustawieniu teatralnym.

Bilety do nabycie w recepcji Hotelu Willa Zagórze tel. 22 783 71 10

Więcej informacji pod nr 22 7837110 lub kontakt@willazagorze.pl


Dzień Kobiet pod Warszawą z Marcinem Dańcem okolice Warszawy


Plan sali (dostępność miejsc do potwierdzenia w recepcji hotelu):

Plan Sali Dzień kobiet pod Warszawą

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kc, lecz  stanowi zaproszenie do zawarcia umowy. Organizator zachowuje pełne prawo modyfikacji ogłoszenia o wydarzeniu.

«wstecz

ZAUFALI NAM

partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy

profil Facebook