Twój komfort - nasza pasja

Restauracja pod Warszawą

W Willi Zagórze usytuowana jest jedna z najlepszych restauracji pod Warszawą. Restauracja położona jest tuż koło Warszawy, na granicy malowniczego Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Jest to jedno z najbardziej niezwykłych miejsc, które zwraca swoją uwagę eleganckimi wnętrzami w połączeniu z doskonałym menu oraz cichym i spokojnym otoczeniem. Całość wraz z zielonym ogrodem, wszechobecnym śpiewem ptaków tworzy niepowtarzalną atmosferę pozwalającą zrelaksować się i odpocząć od zgiełku miasta będąc blisko Warszawy.

U nas możecie Państwo zachwycać się nie tylko wyjątkową atmosferą, ale także wyśmienitymi daniami łączącymi tradycję z nowoczesnością. Nasza restauracja, poprzez pyszne jedzenie, daje Państwu możliwość udania się w niepowtarzalną podróż kulinarną, co nieodzownie związane jest również z udanym pobytem.

Wyjątkowy nastrój, przyjazne wnętrza oraz romantyczny klimat naszej restauracji sprawią, że każda chwila będzie radosną i niezwykłą, a każdy z Gości poczuje się tu wyjątkowo. Nasz Szef Kuchni sprawi, że każda potrawa będzie niezapomnianym przeżyciem dla podniebienia. Niepowtarzalna atmosfera, stylowe wnętrza i pyszne dania serwowane w naszej restauracji sprawią, że każda uczta zapadnie w pamięci na długi czas.

Nasza klimatyczna restauracja w okolicach Warszawy jest znakomitym miejscem na zorganizowanie romantycznej kolacji przy świecach. Dołożymy wszelkich starań, aby każda chwila spędzona w Willi Zagórze była dla naszych Gości jedynym w sowim rodzaju i niepowtarzalnym przeżyciem. Jeśli więc będą Państwo w okolicy Sulejówka, Halinowa, Wesołej, Starej Miłosny lub Wołomina zapraszamy do odwiedzenia chociaż na chwilę naszej restauracji i spróbowania specjałów Szefa Kuchni.

Poznaj również naszą ofertę hotelową Hotel Okolice Warszawy

W ekskluzywnych wnętrzach Willi Zagórze możecie Państwo zorganizować eleganckie kolacje firmowe, a nasza zaciszna restauracja i panująca w niej atmosfera sprawi, że każde spotkanie firmowe będzie szczególne i niezapomniane.

Restauracja w Willi Zagórze pod Warszawą to również doskonałe miejsce do organizacji przyjęć okolicznościowych. Piękne wnętrza, profesjonalna obsługa i wykwintna kuchnia sprawią, że każde przyjęcie nabierze tu szczególnego charakteru i długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

To właśnie w tej restauracji pod Warszawą można zorganizować wyjątkowe przyjęcie weselne w sali weselnej lub w malowniczym ogrodzie. przyjęcie z okazji chrztu, czy komunii świętej, przyjęcie imieninowe, urodzinowe, czy rocznicowe. Restauracja w Willi Zagórze to również doskonała kuchnia polska i europejska, która z największą przyjemnością przygotuje dla każdego Gościa pyszny lunch biznesowy, obiad dla kontrahentów, posiłek podczas spotkania biznesowego w przytulnych wnętrzach z muzyką w tle lub w formie cateringu w dowolnym miejscu w okolicach Warszawy.

Restauracja w Willi Zagórze przygotowywała również coś dla najmłodszych, ale zarazem dla najbardziej wymagających Gości. Specjalnie skomponowane menu bazuje na świeżych i naturalnych produktach podane w ciekawy sposób, bez wątpienia zachęci Państwa pociechy.

W każdy weekendy przygotowaliśmy dla najmłodszych mnóstwo atrakcji towarzyszących - dmuchany zamek do skakania, trampolina, plac zabawa, animacje prowadzone przez profesjonalnych animatorów.

Restauracja w Willi Zagórze pozostaje do Państwa dyspozycji przez cały tydzień od 8:00 do 22:00

W celu wcześniejszego zarezerwowania stolika prosimy o kontakt z recepcją hotelu 22 7837110

Restauracja pod Warszawą

ZAUFALI NAM

partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy

profil Facebook