Twój komfort - nasza pasja

Domowe przyjęcia okolicznościowe

Willa Zagórze dysponuje wysokiej klasy zapleczem gastronomiczno-organizacyjnym (zastawa stołowa, dekoracje, oprawa muzyczna, oświetlenie). Umożliwia to przygotowanie każdego rodzaju imprez. Słowo znakomite tylko w części oddaje smak serwowanych przez naszą kuchnię potraw. Zgrany zespół kucharzy i kelnerów czuwa, aby każdy z naszych Klientów był w pełni usatysfakcjonowany z obsługiwanych przez nas przyjęć. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej nawet najliczniejszej imprezy. W ofercie znajdziemy zarówno komunijne, chrzciny, uroczyste kolacje imieninowe i urodzinowe, jak i kameralne przyjęcia w gronie najbliższych znajomych. Menu przygotowywane jest przez naszego Szefa kuchni, zgodnie z Państwa życzeniem i oczekiwaniami.

RESTAURACJA WILLA ZAGÓRZE ZAPRASZA CODZIENNIE OD 8 DO 22

Zamówienia przyjmujemy osobiście, pod numerem telefonu 22 783 71 10 / 600 804 404 lub mailowo: kontakt@willazagorze.pl

Warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest przedpłata w wysokości 30% wartości zamówienia dokonana osobiście gotówką/kartą lub przelewem.

Istnieje możliwość przygotowania potraw na Państwa półmiskach, półmiskach jednorazowych lub naszych półmiskach porcelanowych za uiszczeniem odpowiedniej kaucji zwrotnej.

ZAUFALI NAM

partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy Konferencja Audi w hotelu pod Warszawą Logo Bank spółdzielczy w Mińsku Mazowieckim okolice Warszawy Logo Brian Tracy International - konferencja pod Warszawą Logo Business Centre Club - szkolenie pod Warszawą

profil Facebook